Home / اموزشی / digitarahan.com مگ: هندزفری بلوتوث جدید سامسونگ با پشتیبانی از بیکسبی به همراه گلکسی نوت 8 عرضه خواهد شد

digitarahan.com مگ: هندزفری بلوتوث جدید سامسونگ با پشتیبانی از بیکسبی به همراه گلکسی نوت 8 عرضه خواهد شد

سامسونگ، به‎زودی از یک ایرست بلوتوثی جدید رونمایی خواهد کرد که از دستیار صوتی بیکسبی پشتیبانی می‌کند.

اگرچه ممکن است سامسونگ به برنامه‎های خود برای ساخت یک بلندگوی هوشمند با دستیار صوتی بیکسبی پایان داده باشد، هم‎چنان این امکان وجود دارد که در آینده‎ای نزدیک، دستگاهی با پشتیبانی از دستیار صوتی بیکسبی به صورت رسمی معرفی شود. وب‌سایت ETnews، گزارش می‌دهد که شرکت سامسونگ روی یک ایرست بلوتوثی کار می‎کند که از دستیار صوتی بیکسبی این سازنده، پشتیبانی خواهد کرد.

این امکان وجود دارد که ایرست بلوتوثی جدید سامسونگ، به‌زودی معرفی شود و هم‌زمان با فبلت پرچم‌دار گلکسی نوت ۸ که در ماه سپتامبر به صورت محدود عرضه خواهد شد؛ به فروش برسد. گزارش منتشر شده توسط ETnews، هم‎چنین مدعی است که شرکت سامسونگ، هنوز تصمیمی برای عرضه‌ی ایرست بلوتوث به صورت یک پکیج به همراه گلکسی نوت ۸ ندارد و بنابراین، ممکن است ایرست بلوتوثی جدید این سازنده به صورت جداگانه به فروش برسد.

در هر صورت، باید توجه داشته باشید که این ایرست بلوتوثی به صورت محدود به فروش خواهد رسید زیرا دستیار صوتی بیکسبی، در حال‌حاضر تنها در ایالات متحده و کره‎ جنوبی فعال شده است. با این‎حال، احتمال دارد که با پشتیبانی بیکسبی از زبان‌های بیشتر، ایرست بلوتوثی جدید سامسونگ به صورت گسترده‌تر عرضه شود.

اطلاعات فاش شده پیرامون ایرست بلوتوثی جدید سامسونگ، حاکی از این موضوع است که این مدل از فناوری «مسدودسازی نویز» بهره خواهد برد که می‌تواند از انتقال صدای اضافی جلوگیری کند. با توجه به امکان مسدودسازی نویزهای اضافی، این قابلیت به عنوان یکی از بهترین ویژگی‎های ایرست جدید سامسونگ برشمرده خواهد شد که می‌تواند کیفیت تماس‌های صوتی شما را دستخوش تغییر نماید؛ به خصوص زمانی‌که در محیط‌های شلوغ به مکالمه می‌پردازید.

همان‏طور که گفته شد، ایرست بلوتوثی جدید سامسونگ از دستیار صوتی بیکسبی پشتیبانی خواهد کرد؛ به همین جهت، می‌توانید سوال‎های خود را از دستیار صوتی جدید سامسونگ بپرسید و برای استفاده از این دستیار صوتی، نیازی به روشن کردن گوشی‌هوشمند خود نخواهید داشت.

به جزء این موارد، در حال‌حاضر مشخص نیست که ایرست جدید سامسونگ چه ویژگی‌هایی دارد. اگر گزارش منتشر شده پیرامون این ایرست بلوتوثی صحت داشته باشد، سامسونگ از این محصول در ماه آینده رونمایی خواهد کرد. با این‎حال، باید به شایعه منتشر شده پیرامون ایرست جدید سامسونگ، با دیده شک و تردید نگریست زیرا به صورت رسمی تایید نشده و احتمال دارد که این محصول در نهایت، معرفی نشود.

مدتی پیش نیز اعلام شد که شرکت سامسونگ در حال طراحی یک بلندگوی هوشمند جدید با دستیار صوتی بیکسبی است و آن‎را به زودی عرضه خواهد کرد. با این وجود، به‎نظر می‎رسد که شرکت سازنده از معرفی این بلندگوی هوشمند صرف‌نظر کرده است و عرضه آن‎را چندان به صرفه نمی‌داند. در رابطه با Galaxy Note 8 که احتمالاً از ایرست جدید سامسونگ استفاده خواهد کرد، باید گفت که این فبلت پرچم‎دار در ۱ شهریور به صورت رسمی معرفی می‎شود.

برای مطالعه‌ی تمام مقالات مرتبط با گلکسی نوت ۸ به این صفحه مراجعه کنید.

digitarahan.com مگ

تهیه شده توسط digitarahan.com مگ

انجمن پرسش وپاسخ digitarahan.com 
نویسنده :محمدرضا بی غم

 

فروشگاه digitarahan.com
https://www.digitarahan.com/feed/
در این رابطه
tarahandigikala.ir gril.ir aparat-apple.ir
sanayinfo.com arzan-tarjomeh.ir aparat-download.ir
https://www.digitarahan.com/feed/
برای اطلاع از اخرین اخبار میتوانید از فید digitarahan.com استفاد ه نمایید
https://www.digitarahan.com/feed/

Check Also

پازل: شکل‌های همزاد

اگر دوست دارید در آغاز هفته کمی فسفر بسوزانید و خود را برای یک هفته …