Home / اموزشی / رنو کلیو RS 18 معرفی شد

رنو کلیو RS 18 معرفی شد

هاچ‌بک محبوب رنو کلیو در نسخه‌ی R.S. 18 با تم F1، به مناسبت چهل‌مین سال حضور رنو در مسابقات فرمول یک رونمایی شد.

سال ۲۰۱۷ رنو چهلمین سال مشارکت خود در مسابقات فرمول یک را جشن گرفت و اکنون تصمیم دارد تا برخی از خصوصیات جادویی F1 را در هاچ‌بک پنج‌در کلیو استفاده کند. حتی نام این نسخه ویژه نیز از بزرگ‌ترین مسابقات اتومبیل‌رانی دنیا گرفته می‌شود.

 این نسخه فقط یک پکیج بصری برای رنو کلیو RS است. نسخه ویژه مانند خودروی رنو کلیو 220 EDC ترافی خواهد بود و به عنوان حالت استاندارد از سیستم اگزوز آکراپوویچ (Akrapovic) استفاده می‌کند که در مدل معمولی به صورت اختیاری ارائه می‌شود. بکارگیری این سیستم باعث افزایش قدرت پیشرانه ۱.۶ لیتری بنزینی توربوشارژ با ۲۲۰ اسب بخار و ۲۸۰ نیوتن متر گشتاور خواهد شد که مشخصات فنی رنو کلیو R.S. 18 را بهتر به نمایش می‌گذارد.

مقاله‌های مرتبط:

آنچه واقعا خودروی جدید را از نسخه استاندارد رنو کلیو RS متمایز می‌کند عبارتند از: علامت R.S. 18 روی درب‌های جلو، و دو الماس قابل توجه روی سقف. رنو همچنین از برخی علائم خاکستری و تم سیاه در سپر جلو استفاده می‌کند تا کمی ظاهر این سوپرمینی بیش‌تر جلب توجه کند. پره جلویی الهام گرفته از خودروهای فرمول یک، با رنگ معمولی سیریوس زرد رنو اسپرت آراسته شده و در ترکیب با رنگ سیاه بدنه بسیار قابل توجه جلوه می‌کند. 

در داخل کابین، رنو کلیو R.S. 18 جدید تعدادی پادری دارد که نشان می‌دهد نسخه‌ی تولیدمحدود خودرو است و علاوه بر آن از تم فیبر کربن مصنوعی برای دریچه هوا در اطراف بهره می‌برد. پایان‌بخش این تغییرات پوشش فرش رنو و ترکیبی از آلکانترا و چرم برای فرمان خودرو است.

goodha.ir

Check Also

سازمان تامین اجتماعی به صف واردکنندگان آیفون پیوست – بروزرسانی: واکنش وزیر ارتباطات- بروزرسانی: واکنش تامین اجتماعی

رئیس اتحادیه‌ی صنف فناوران رایانه‌ی تهران با اشاره به رشد ۲۵ درصدی قیمت گوشی‌های هوشمند، …

این وب سایت بزرگترین پایگاه فروش ممبر و فالوور میباشد و دارای نماد اعتماد میباشد . ___ کد تخفیف برای خریداران :goodha.ir رد کردن