Home / اجتمایی / دانلود برنامه ای رایگان برای پیدا کردن گروه های تلگرام و لاین

دانلود برنامه ای رایگان برای پیدا کردن گروه های تلگرام و لاین

دانلود برنامه ای رایگان برای پیدا کردن گروه های تلگرام و لاین

لینک مستقیم مطلب:http://goodha.ir/?p=1681

گروه یاب تلگرام و لاین

،شاید تا به حال دنبال این بودید که در گروه های مختلف تلگرام عضوید شوید و وقت زیادی را برای این هدر داده اید ولی این با ما برای شما کار را آسان تر کرده ایم این برنامه با حجمی بسیار کم کم برای اندروید و ios ساخته شده است و شما می توانید بسیار راحت این برنامه را بر روی تلفن همراه هوشمند خود نصب نمایید.

شما می توانید با نصب این برنامه از طریق کامنت هایی که هر لحظه فرستاده می شود که همه کامنت ها شامل لینک گروه ها است بر روی آن ها کلیک کنید و در گروه ها عضو شوید بدون این که کسی بخواهد شما را تایید کند کند و یا کسی شما را اد کند.
شما می توانید از بخش عضویت این برنامه در ان عضو شوید و اگر دوصث داشتید لینک گروهی را که دوصث دارید در آن به اشتراک بگذارید تا دیگرام استفاده کنند.
لازم به ذکر است این برنامه تابع قوانین جمهوری اسلامی بوده و فیلتر نمی شود.البته شما می توانید از طریق این برنامه در گروه های لاین هم عضو شوید.
برای دانلود به لینک زیر بروید

دانلود تلگرام اونم همه ورژن هاش

لینک مستقیم تلگرام سبز لینک مستقیم تلگرام سیاه لینک مستقیم تلگرام فارسی لینک مستقیم تلگرام سبز لینک مستقیم تلگرام مود شده لینک مستقیم تلگرام نارنجی لینک مستقیم تلگرام صورتی لینک مستقیم تلگرام زرد گروه یاب تلگرام ولاین دانلود تلگرام نسخه بنفش

 

بدون شرح! باحال – جالب – خنده دار – دیدنی – استیکر – تلگرام – وایبر – شبکه های اجتماعی

 

 
همیشه بهترین باشید و تا درودی دیگر بدرود..

پیروز و موفق باشید

تهیه شده توسط وب سایت www.goodha.ir

مدیر وب سایت :محمدرضا بی غم

Check Also

نقد فیلم !Mother – مادر!

 نقد فیلم !Mother – مادر! – زومجی دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ یکشنبه ۲۶ آذر …